Dikkat Geliştirme Araçları En Yeniler-->  Çok Satanlar-->  Fiyata Göre Önce En Yüksek-->  Fiyata Göre Önce En Düşük-->
13 sayfa - 257 ürün

Dikkat Geliştirme Setleri

Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu (DEHB), kişinin yaşına ve gelişim düzeyine uygun olmayan aşırı hareketlilik, dürtüsellik, odaklanma ve dikkat sorunları ile birlikte görülür.
Her çocuk zaman zaman aşırı hareketli olabilmekte, dürtüsel davranabilmekte ya da dikkat sorunları yaşayabilmektedir. Dikkat eksikliği, dikkat dağınıklığı ve hiperaktivite bozukluğu tanısı konulabilmesi için bu belirtilerin 7 yaştan önce ortaya çıkması, süreklilik arz etmesi, birden fazla ortamda görülüyor olması  ve çocuğun yaşamını olumsuz etkileyecek boyutta olması gerekir.
Sitemizde bu konuya yönelik özel materyalleri, dikkat geliştirme setlerini, dikkat oyuncaklarını ve kitapları sunuyoruz. 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.