Duyu Market

Değerli Anne Babalar, Eğitmenler ve Uzmanlar

Hepimiz çocuklarımızı en doğru yöntemlerle büyütmek ve eğitmek istiyoruz. Bu amaçla, mesleki ve ebeveynlik yolculuğunda ulaştığımız noktadan çocuk gelişimi ve eğitimi alanındaki bakış açımızın ve deneyimlerimizin bir yansıması olan Duyu Market’i ekibimle birlikte sizlere sunuyoruz.

Duyu Market çocuklarımızı ev ve okul gibi içinde büyüdükleri çevreyi bilinçli seçilmiş uyaranlarla yapılandırarak onlar fark etmeden, oynarken geliştirebileceğiniz, onların gelişimleri ve eğitimleri açısından bir fırsat yaratabileceğiniz ürünleri size sunuyor.

Duyu Market çocuklar gibi heyecanlı, meraklı ve hevesli bir ekibin çalışmalarının ürünüdür. Duyu Market’te sizlere sunulan her ithal ürün, dünyada ebeveynler, eğitimciler ve uzmanlar tarafından yaygın kullanılmakta olan, etkinlikleri kanıtlanmış ürünlerdir. Dünyanın güvenilir markalarının geliştirdikleri bu ürünleri ve ülkemizdeki uzmanların yayınlarını tarayan ekibimiz, seçtiği her ürünü işlevsellik, kalite ve uygunluk açısından değerlendirdikten sonra sizlere sunmaktadır. Duyu Market çocukların farklı gelişim düzeylerine uygun ürünler içermektedir.

Duyu Market ürünleri çocukların ilgisini çeken birer oyuncak gibi görünmelerinin yanında aslında onların gelişimlerine ciddi katkılar sağlayan birer eğitim materyalidirler. Her bir ürünün geliştirdiği bir ya da birkaç beceri alanı vardır. Bunlar genellikle yetişkinliğe dek yavaş yavaş, yeterli uyaranlarla karşılaştıkça kazanılan ve tüm yaşam boyunca kullanılan becerilerdir. Bebeklikten itibaren bilinçli ve yeterli uyaranlar vererek bu becerileri daha erken dönemlerde geliştirmek ise çocuğun gelişimine ve ilerideki eğitim hayatına büyük katkılar sağlar.

Duyu Market ürünleri evde, özel eğitimde bireysel kullanımda ve ayrıca okullarda sınıf içi grup etkinliklerinde kullanılabilir. Web sitemizde ürünlerin hangi amaçlarla, nasıl kullanılabileceği, hangi alanlarda çocuk gelişimine ve eğitimine katkı sağlayacağı hakkında açıklamaları ve videolarını bulabilir, seçtiğiniz ürünleri güvenle temin edebilirsiniz.

Kendini tanıyan, duygu ve düşüncelerini iyi ifade edebilen, açık zihinlere sahip, öğrenmeye hazır, algılaması, anlaması ve hafızası güçlü, davranışlarını kontrol edebilen, zamanı verimli kullanabilen, sosyal becerileri gelişmiş, sorumluluk alan, üstlendiği işi dikkatlice sonuna dek sürdürebilen, hayatla barışık, canlı, neşeli, mutlu, girişken, kendinden emin ve sonuçta kendi ayakları üzerinde durabilen bireyler yetiştirebilmek dileklerimizle…

Uzm. Dr. Figen Kösem
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.