Disleksi Ürünleri En Yeniler-->  Çok Satanlar-->  Fiyata Göre Önce En Yüksek-->  Fiyata Göre Önce En Düşük-->
5 sayfa - 98 ürün

Disleksi Eğitim Materyalleri, Disleksi Seti

Disleksi yaygın öğrenme bozukluğu veya öğrenme farklılığı olarak tanımlanmaktadır. Okuma bozukluğu, dil problemleri, sosyal yaşama ait problemler ve yazma problemleri sık görünen durumlardır. Özgül öğrenme güçlüğü, disgrafi, diskalkuliye yönelik materyalleri, dikkat geliştirme setlerini, okuma ve yazma setlerini yine bu kategorimizde bulabilirsiniz. 

Yaygın olarak görünen disleksi belirtileri şunlardır; Okumada ve yazmada zorluk yaşama veya okuma hızının düşük olması, yazarken veya okurken harf atlama, kelimeleri değiştirerek okuma, benzer harfleri karıştırma, rakamları ters yazma, anlama ve anlatmada zorlanma, sıralı ezberde güçlük çekme, çarpım tablosu veya ritmik saymada zorluk yaşama, sağ, sol ayrımı, renkleri karıştırma, ince motor becerilerde zorlanma, matematiksel işlemlerde güçlük. Farklı belirtiler için özel ürünleri disleksi kategorimizde bulabilirsiniz. 


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.