Eğitici Oyuncak En Yeniler-->  Çok Satanlar-->  Fiyata Göre Önce En Yüksek-->  Fiyata Göre Önce En Düşük-->
518 sayfa - 10366 ürün

Eğitici Oyuncaklar


Duyu Market'te çocuklarımızın ev, sokak ve okulda onlar fark etmeden, oynarken, gelişimleri ve eğitimleri açısından bir fırsat yaratabileceğiniz eğitici oyuncakları sunmaya özen gösteriyoruz. Eğitici oyuncak kategorimizde doğal ve sağlıklı ürünleri tercih eden aileler için yüzlerce çeşit sunan doğal ahşap oyuncak çeşitleri, evcilik oyuncakları, çocukları harekete teşvik eden spor ve aktivite oyuncakları, bahçe oyuncakları, akülü ve pedallı araçlar, scooter ve bisikletler,  kutu oyunları, puzzle, yapboz ve zeka oyunlarımız ön plana çıkıyor. Doğru bir eğitim ve eğlenirken öğrenme için müzik aletlerimiz, bilim setlerimiz, beceri oyuncaklarımız, lego oyuncakları, maketler, STEM oyuncakları, Waldorf ve Montessori ürünlerimizi sizlere sunuyoruz. Eğitici oyuncakları yaş gruplarına ve gelişim alanlarına göre sınıflandırarak daha bilinçli ve doğru oyuncak seçimine destek oluyoruz. 


Ahşap oyuncaklar kategorimizde, çeşitli doğal ahşap oyuncak modelleri sunmaktayız.  1 yaştan itibaren ahşap oyuncaklar çocukların oyun hayatına sağlıklı doğan alternetifler olarak yer almaya başlayabilir.  Doğal ahşap bloklar, ahşap araçlar, ahşap arabalar, ahşap trenler 1 yaş çocuklarla tanıştırılabilir. 2 yaş çocuklar için ahşap öğrenme kulesi, tak çak oyunları, ahşap bul tak oyunları, ahşap çek bırak oyuncakları uygun oyuncaklar olabilir. 3 yaş çocuklar için yine ahşap puzzle, 3D ahşap manyetik blok puzzle çeşitleri yaşlarına uygun oyuncak çeşitleri olarak yer alabilir. 4 yaş çocuklar için sayılar, hayvanlar, meyveler, sebzeler, taşıtlar, renkler gibi kavramları öğretecek ahşap oyuncaklar yer alabilir. 5 yaş çocuklar için ahşap oyun evi, ahşap mutfak, ahşap tamir seti, ahşap boncuklar, 6 yaş çocuklar için okula hazırlık amacıyla yine el becerilerini geliştirmeye yönelik ahşap yazı tahtaları, bak diz boz ahşap boncuk dizme, ahşap günlük beceri etkinlik tahtaları, ahşap mandala, ahşap Montessori ip geçirme oyunları, gibi çeşitli doğal ahşap oyuncaklar uygun olabilir. Vigatoys, Matrax, Classic World, Bee Smart, Vardem, PlayWood, Kumtoys, Hubbala, Woodoy gibi doğal ahşap oyuncak markalarının çeşitli oyuncakları en iyi fiyatlarla bu kategoride yer almaktadır. 


Bilim Setleri kategorimizde, 4 yaştan itibaren çocukların bilime merakını artıracak çeşitli STEM yani bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik oyuncaklarına yer veriyoruz. 5 yaş, 6 yaş ve üzeri çocukların bilime olan ilgilerini STEM deney setleri, eğitici bilim ve teknoloji seti, deney seti, iş eğitim deney seti, büyüteç, mıknatıs, insan vücudu anatomi modelleri, göz modeli, kulak modeli, DNA modeli, kalp modeli, arduino setleri gibi pek çok yaratıcı eğitici oyuncak ile çekmekteyiz.  


Kutu Oyunları kategorimizde, en iyi çok satan ödüllü, eğlenceli ve eğitici aile kutu oyunları ucuz fiyatlara yer almaktadır. Kutu oyunları 3 yaştan itibaren oynanabilmektedir. Kreş ve anaokuluna devam etmekte olan 3-6 yaş arası çocuklar okulda kutu oyunlarıyla tanışmaya başlamaktadırlar.  Özellikle 3 yaş ve üzeri çocuklar için kutu oyunları çeşitli zeka, dikkat, hafıza, görsel ve işitsel algı, kalem tutma becerisi, sayı saymayı öğrenme, matematik becerileri, renk, şekil ve sayı kavramlarının öğrenilmesi, dil konuşma, sosyalleşme, duygusal gelişim gibi becerileri geliştirmek için çeşitli içeriklerde yer almaktadır.  4 yaş çocuklar için kutu oyunları onların yaş özelliklerine uygun içeriklerle yer almaktadır. 5 yaş çocuklar artık belirli kavramları öğrenmiş oldukları için daha çok dikkat, hafıza, algı, sosyalleşme , matematik becerilerinin gelişimini kolaylaştıracak içerikli kutu oyunlarına yönlendirilmelidirler. 6 yaş çocuklar artık okula hazırlık becerileri açısından desteklenmelidirler. 6 yaş çocukları kalem tutma, okuma yazmaya hazırlık, dikkati sürdürme çalışmalarını içeren kutu oyunlarıyla desteklenmelidir. Tabu, Monopoly, Jenga, Quoridor (Koridor), Acaba Neyim, Codnames, Kelime Üretme Oyunu, Katamino, Çılgın Ofis, Catan gibi dünyada çok bilinen popüler ödüllü kutu oyunları yanında çocuklar için eğlenceli ve eğitici evde oynanabilecek  pek çok oyun yer almaktadır. Bunlar arasında Hadi Anlat Bakalım, Dikkatli Diz Görsel Dikkat ve Sıralama Oyunu, Dedektif, Son Kale, Pratik Bardaklar, Brainbox, Penguenler, Yükselen Zeka Zeka Kutusu, Yükselen Zeka Matematik Kutusu, Redka Traffic, Haydi Anlat Küpleri, Hedef 5, Ahşap Mancala, Pratik Zeka,  Dobble, Dixit (Hayalini Anlat), Thinkfun Haydi Zıplat, Kelime Avı, Çekirdek Zeka Eşleşen Sesleri Yakala Oyunu, Kugler Zeka Oyunu, Yıldız Çin Daması, Blue Orange Tavuklar Gümmm, Cubeez,  Orchard Pop Shopping List, Yuka Kids Eylem ve Duygu Kartları, Lali 5N1K, Piatnik Kaplumbağa Yarışı, Gigamic Squadro, Huch Babushka, Splash Attack, Dikkat Atölyesi Süper Dahiler Çarpım Tablosu, Level Up, Zet Zeka Solo Test Oyunu, Hasbro Battleship Shots, Rorry’s Story Cubes Hikaye Küpleri, Ayben Yayınları Macera Ağacı Sokak Oyunları, Ravensburger Geveze Sincap, Çılgın Penguenler, Duyu Market Çalışma Belleği Balıklar Oyunu gibi dikkat, düşünme, algılama gibi zeka becerilerini geliştiren pek çok kutu oyunu yer almaktadır. Aynı zamanda Zingo gibi İngilizceyi geliştiren oyunlar, Ayben Yayınları Az Lakırtı Bol İletişim, Hikayeni Sen Oluştur, Yuka Kids Bir Masal Uydur gibi konuşmayı geliştiren oyunlar da yer almaktadır. Ayrıca dama, 9 Taş/3 Taş, satranç, Tik Tak Teo gibi klasik oyunlar da yer almaktadır. 


Onlarca farklı ürünü ise Duyu Market olarak Avrupa ve Amerika'dan doğrudan ithal ederek sizlere sunuyoruz. Gonge, Gymnic, Hasbro, Viga Toys, Lego, Clementoni, Playgro, Fisher Price ve Hama gibi oyuncak sektöründe kaliteleri ile ön plana çıkmış öncü markaları tercih ediyoruz. Bebeğinizin ve çocuğunuzun zeka gelişimi ve fiziksel becerileri için en uygun kategoride sınıflandırılmış eğitici oyuncak sayfamızda uygun fiyatlarla ve taksit seçenekleri ile uygun materyalleri bulabilirsiniz.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.