Gonge

Gonge

GONGE 1966'dan beri, çocukların en yüksek düzeyde ve en sağlıklı materyaller ile hareket temelli ince motor beceleri, bilişsel ve sosyal yetenek becerilerini yetkinleştirmeye çalışan materyaller üretmektedir. Hareket temelli öğrenme hem fizyolojik hem de bilişsel becerileri koordineli bir şekilde yetkinleştirir. İkisini bir arada yapabilmek ve bunu da oyun temelli bir aktivite içerisinde yapabilmek çocuklar ve ebeveynler için önemli bir kazanımdır. Sağlıklı ve yetkinleşmiş bir toplumun da çıkış noktasıdır.

Hareket ve denge temelli oyun Gonge markasını tanımlar.

Her çocuğun oyun ve hareket temelli öğrenme sürecinin en sağlıklı yol olduğunu bir hedef olarak belirleyen GONGE, çocukların sosyal etkileşimlerini, bilişsel becerilerini ve tüm fiziksel yeteneklerini kullanabilecekleri fiziksel hareket temeli materyaller konusunda dünyanın en önemli çocuk markalarından biridir. Hareket ve denge temelli Yaratıcı öğrenme, ancak oyunla mümkün olabilir vizyonunu sahiplenen Gonge markası, bunu bireysel olarak her çocuğun hak ettiği özel bir durum olarak tanımlar.  

GONGE markasının menşei İskandinav ülkelerden biri olan Danimarka'dır. Duyu Market GONGE markasının Türkiye Distribütörü'dür.6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.