Terapi Marketi

944,50 TL
699,90 TL
%26 İndirim
43 sayfa - 1043 ürün

Terapi Marketi, Ergoterapi ve Özel Eğitim Ürünleri

Terapi Marketi kategorimizde özel eğitim materyalleri ve okul öncesi erken dönem çocuk gelişimine faydalı özel ürünleri sunuyoruz. Dil ve konuşma ürünleri kategorimizde geç konuşan, konuşma güçlüğü yaşayan veya konuşma seslerinin yanlış veya eksik üretilmesi anlamına gelen artikülasyon bozukluğu yaşayan bireylere yönelik konuşma materyallerimiz bulunuyor. Dikkat geliştirme araçları bölümünde ise dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğuna (DEHB) yönelik eğitim setleri, dikkat gelişim kartları, dgs setleri gibi ürünler yer alıyor. Adeda, Pencere-Sey, Rege Yayınları, Yuka Kids, MiniYup bu konuda önde gelen markalar. 

Özel öğretimde fiziksel aktivite, ergoterapi ve spor egzersizleri için kullanılan Duyu Topları, Egzersiz Bantları, Egzersiz Topları, Masaj Aletleri, Fizyoterapi Masa ve Sehpaları, Terapi Salıncakları ve  Terapi Çanakları gibi ürünleri özenle seçiyor, ithal ediyoruz veya üretiyoruz. El, bilek ve parmak egzersizleri için parmak ve bilek çalıştırıcılar, terapi hamurları ve terapi makasları, dokunma hassasiyeti yaşayan çocuklar için terapi fırçaları, ağız ve çene gelişimi ve terapisi için çiğneme tüpleri yine bu kategorimiz altında yer alıyor. Disleksi Ürünleri kategorimizde özel öğrenme güçlüğü veya bozukluğuna yönelik yayınlar ve eğitim materyalleri bulunuyor. 

Özel eğitim yayınları, otizme yönelik ürünler, ergoterapi materyalleri gibi ülkemizde zor bulunan özel ürünleri uzman kadromuzla özel olarak seçip, yurt dışından ithal ediyor veya atölyelerimizde üretiyoruz.