Terapi Marketi En Yeniler-->  Çok Satanlar-->  Fiyata Göre Önce En Yüksek-->  Fiyata Göre Önce En Düşük-->
71 sayfa - 1424 ürün

Terapi Marketi, Ergoterapi ve Özel Eğitim Ürünleri

Terapi Marketi, Ergoterapi ve Özel Eğitim Ürünleri

Terapi Marketi kategorimizde terapiye gereksinim duyan çocuklar için terapistlerin kullandığı, terapi salonlarında, duyu bütünleme sınıflarında kullanılan duyu bütünleme terapisi ürünleri, ergoterapi ürünleri, otizm eğitiminde kullanılan terapi ürünleri ve özel eğitim materyallerini sunuyoruz. Dil ve Konuşma Ürünleri kategorimizde dil ve konuşma gecikmesi yaşayan çocuklar ve otizm, atipik otizm tanılı çocuklardaki dil ve konuşma gecikmesi durumlarında, geç konuşan, konuşma güçlüğü yaşayan veya konuşma seslerinin yanlış veya eksik üretilmesi anlamına gelen artikülasyon bozukluğu yaşayan çocuklara yönelik konuşma materyallerimiz bulunuyor. 

Dikkat Geliştirme Araçları bölümünde ise dikkat dağınıklığı, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğuna (DEHB) yönelik eğitim setleri, dikkati güçlendirme setleri, dikkat gelişim kartları, dgs setleri gibi ürünler yer alıyor. Duyumarket Yayınları, Adeda Dikkati Güçlendirme Seti, Pencere-Sey Yayınları, Rege Yayınları, Yuka Kids, MiniYup, Yükselen Zeka, Dikkat Atölyesi, Eolo, Q Bebek, Eğiten Yayıncılık, Monera Yayınları, Brain Box, Tübitak Yayınları,  gibi dikkat güçlendirme ve zeka geliştirme setlerinde öncü markaların ürünlerine yer vermekteyiz. Yaşlara göre ayrılan dikkat güçlendirme seti 4 yaş, dikkat güçlendirme seti 5 yaş, dikkat güçlendirme seti 6 yaş, 1. Sınıf dikkat güçlendirme seti gibi ürünleri seçebilirsiniz.

Özel eğitimde fiziksel aktivite, ergoterapi ve spor egzersizleri için kullanılan Duyu Topları, bebek duyu topları, dokulu taktil duyu topları, dikenli masaj topları, Egzersiz Bantları, Egzersiz Topları, Masaj Aletleri, Fizyoterapi Masa ve Sehpaları, Terapi Salıncakları ve  Terapi Çanakları gibi ürünleri özenle seçiyor, ithal ediyoruz veya üretiyoruz. 

Terapi salıncakları; duyu bütünleme salıncakları olarak da kullanılmaktadırlar. T salıncak, Kanguru Salıncak, Cuddle Swing Salıncak, Platform Salıncak, Ufo Salıncak, Yoga Salıncağı, tavana asılan bebek salıncakları gibi pek çok çeşitte salıncak bulunmaktadır. 

Evde el, bilek ve parmak egzersizleri için el bilek kasları güçlendirme ürünleri, parmak ve bilek çalıştırıcılar, bilek güçlendirme yayı, el bilek çalıştırma exer tablası, sünger saplı el yayı, el egzersiz hamuru,  Cando Theraputty terapi hamurları ve terapi makasları yer almaktadır. Aynı zamanda terapi hamurlarının değişik sertlikte farklı renkleri bulunmaktadır.

Dokunma hassasiyeti yaşayan çocuklar için terapi fırçaları kategorimiz bulunmaktadır.  Wilbarger Terapi Fırçası, küçük terapi fırçası gibi ürünlerin açıklamalarında duyu terapi fırçası ne işe yarar, terapi fırçası nasıl kullanılır gibi sorularınıza yanıt alabilmektesiniz. 

Çiğneme Tüpleri kategorimizde; ağız ve çene gelişimi ve oral motor beceri terapisi için çiğneme tüpleri yer almaktadır. Chewy Tubes markasının orijinal lisanslı ürünleri olan çiğneme tüpleri; tırtıklı çiğneme tüpü şeklindedir. Dil ve konuşma terapistleri tarafından önerilen çiğneme tüpü ne işe yarar, çiğneme tüpü nasıl kullanılır sorularınıza yanıt ürün açıklamalarından ve terapistinizden alabilirsiniz. 

Disleksi Ürünleri kategorimizde özel öğrenme güçlüğü veya bozukluğuna yönelik yayınlar ve eğitim materyalleri bulunuyor. Disleksi kitapları, disleksi seti, 1. Sınıf disleksi seti, hızlı okuma yazma setleri gibi ürünlere bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

Özel eğitim yayınları, otizme yönelik ürünler, ergoterapi, fizyoterapi materyalleri gibi ülkemizde zor bulunan özel ürünleri uzman kadromuzla özel olarak seçip, yurt dışından ithal ediyor veya atölyelerimizde üretiyoruz. 
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.